DAINIS: "Es radu Impulsu Dzīvespriekam un iespējām!"
VINETA: "Man patīk atklāt cilvēkos iespējas un Personību. No sirds, viegli un Brīvi!"

Vineta par daini:

Kopā ar viņu gan staigātu pa kvēlojošām oglēm, gan lektu āliņģī"– tā droši varu teikt par savu brīnišķīgo kolēģi un draugu Daini. Uzticams, atbalstošs un saprotošs, pozitīvs, mērķtiecīgs un neatlaidīgs.

Dainis ir Mēnestiņš, ja jau es esmu Saulīte :). Mēs līdzsvarojam enerģiju, ko radām mijiedarbībā viens ar otru un cilvēkiem sev apkārt. Vienam raksturīgo racionālo un strukturētu pieeju papildina un balansē otra netradicionālā un bezbailīgā vīziju un sajūtu iedvesma.

Darīšana un būšana. Struktūra un plūsma. Lūk, mūsu mijiedarbības radošā jauda.

Mūsu sadarbības stāsts sākās 2014.gadā Rīgas Koučinga skolas mācību programmā “Koučinga zinātne un māksla”, kā ietvaros abi izmantojām iespēju kouča profesiju apgūt pie Merilinas Atkinsones (Merilyn Atkinson), vienas no pasaules ietekmīgāko koučingu skolu dibinātāju un vadītāju. Dainis atceras, ka kafijas pauzē nosēdāmies pie viena galdiņa, un tad jau nostrādāja liktenīgais “klikšķis”. Mans cilvēks.

Pašas dzīvē ir bijuši tikai daži gadījumi, kad, satiekot cilvēku pirmo reizi, saprotu, ka šis ir uz mūžu. Jā, tik skaļi to saku. Šī bija viena no tām reizēm. 

 Pēc pusgada pirmo reizi kopā kāpām uz skatuves 300 jauniešu un skolotāju lielai auditorijai Panākumu Universitātē. Tā nu turpinām kāpt un kāpt kopā līdz pat šai dienai. Pāris gadus atpakaļ gan teicu: “Nu jau man pietiek ar tiem jauniešiem”. Bet tā bija tikai prāta spēlīte; nav taču iespējams nedarīt to, ko jūt un saka sirds.

Kontakttālrunis: 26199499 (Dainis)

Dainis par vinetu:

2014.gads. Zvana telefons. Piedāvājums novadīt divu stundu mini treniņu 400 jauniešiem. Prāts uzreiz jau raksta potenciālo kandidātu sarakstu. 

Lai arī jau padsmit gadus darbojies mācību sfērā un trenera darbs ir viens no maniem sapņiem un mērķiem, pats sevi šajā sarakstā kārtējo reizi neiekļauju. Tur ir viņi - foršie, viņi - profesionāļi, viņi. Ne es. Neesmu tam gatavs. Šos vārdus jau kādu laiku pats sev biju teicis, salīdzinot sevi ar Latvijas un Krievijas labākajiem treneriem.

 “Aaaaaaaaaaaaaaaaa”, manī kliedza tā pati balss, kad uzzināju, ka Vineta Saulīte, mana koučinga studiju biedrene, kurai es pats piespēlēju šo pasākumu, bija pieteikusi arī mani. Kā tagad atminos, ka līdz pat pasākuma dienai galvā joņoja domas – vēl jau var atteikties, es varētu saslimt, varbūt pasākums tiks atcelts. Tā pati balss izmisīgi centās mani aizkavēt, paturēt mani komforta zonā. 

Divas stundas emociju sprieguma, satraukuma un beigās -  neaprakstāma gandarījuma, ka es, mēs to izdarījām. Tā sākās mūsu kopā būšana, un tā radās treniņi ar nosaukumu “JĀdara!” 

Tas, ar ko mēs dalāmies, ko stāstām, ir mūsu pašu dzīvē iegūtas atziņas un pārbaudīti instrumenti, kas ļāvuši sasniegt vēlamo, sapņoto, neaizsniedzamo gan mums, gan miljoniem citu, kas izvēlējušies teikt JĀdara!

Kontakttālrunis: 29251224 (Vineta)

MARIJa RASA

Marija ir “JĀdara” aktīvā darba bite: ja vajag klusu, samulsušu grupu pārvērst draudzīgā, aizrautīgā dalībnieku pulkā, jāsauc Marija! Ja vajag jauniešos atraisīt azarta un sacensības uguntiņu, Marija ir klāt ar nometņu Olimpiskajām spēlēm! Did you say game night? She’s got it all.


KATALĪNA BERNĀNE

Katalīna ir viena no “JĀdara” pašu pirmo treniņu degustatorēm, laikos, kad “JĀdara” bija pavisam zaļš gurķis un nevis izaugsmes programma ar 5000+ absolventiem. Un tomēr iegūto zināšanu vērtība jau nav mainījusies. Šobrīd viņa cer iespēju nākamajiem 5000+ “JĀdara” atrast arvien vieglāk un veiksmīgāk.